USUWANIE WGNIECEŃ - PDR

DetailKing Toruń zajmuję się również profesjonalnym usuwaniem wgnieceń metodą bezinwazyjną PDR. Metoda ta pozwala na usunięcie wgnieceń powstałych w wyniku np. gradobicia, aktów wandalizmu, różnych drobnych uderzeń, szkód parkingowych oraz komunikacyjnych. Metoda PDR ma wiele zalet, które przedstawiamy poniżej.
Metoda usuwania wgnieceń PDR, czyli Paintless Dent Repair polega na nieinwazyjnym dla lakieru usuwaniu/wypychaniu wgnieceń w karoserii pojazdu. Bardzo ważnym jest, aby lakier w miejscu zniekształcenia blachy nie był uszkodzony, a wcześniej nie była położona szpachla w miejscu wgniecenia. Najczęściej metodę tą stosuje się po gradobiciu, niewielkiej stłuczce czy aktach wandalizmu na parkingu.

Usługa wykonywana w naszym wyspecjalizowanym warsztacie jest niedroga w porównaniu z malowaniem karoserii u lakiernika. Wyrównywanie wgnieceń jest jednocześnie przystępne czasowo i trwa przeważnie jeden dzień.

Masz w swoim aucie wgniecenia, a nie chcesz lakierować całego elementu stosując kilogramy szpachli? Napisz do nas, wyślij zdjęcia, a wycenimy i profesjonalnie doradzimy.Zalety metody:
- brak konieczności ponownego malowania samochodu
- brak śladów naprawy
- zachowanie wartości rynkowej pojazdu
- krótszy czas naprawy
- niższe koszty
detailking.torun@wp.pl
Call Now Button linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram